Medewerkers Buro Nomden

Financieel adviseurs
Frank van Spaandonck Email: frank@buronomden.nl
Directeur Telefoon 015-2121648
Ronald van Es Email: ronald@buronomden.nl
Directeur Telefoon 015-2121648
Team particulieren Email: particulieren@buronomden.nl
Telefoon 015-2410002
Jacqueline Kik Email: jacqueline@buronomden.nl
Relatiebeheerder particulieren (parttime) Telefoon 015-2410002
René Lindhout Email: rene@buronomden.nl
Relatiebeheerder particulieren Telefoon 015-2410002
Team Zakelijk              Email: zakelijk@buronomden.nl
Telefoon 015-2410003
Audrey Briggeman Email: audrey@buronomden.nl
Relatiebeheerder zakelijk (parttime) Telefoon 015-2410004
Celestina Frasca Email: celestina@buronomden.nl
Relatiebeheerder zakelijk (parttime) Telefoon 015-2410007
Jannie Hooimeijer Email: jannie@buronomden.nl
Relatiebeheerder zakelijk (parttime) Telefoon 015-2410003
Angelique Vijverberg Email: Angelique@buronomden.nl
Relatiebeheerder zakelijk (parttime) Telefoon 015-2410003
Team HLFD              Email: hlfd@buronomden.nl
Telefoon 015-2410005
Cindy van Rijswijk Email: cindy@buronomden.nl
Relatiebeheerder hypotheken/leven(parttime) Telefoon 015-2410008
** = Team HLFD: hypotheken, leven, financiële diensten
Algemeen & Schade Email: info@buronomden.nl
Yolande van den Blink Email: yolande@buronomden.nl
Schadecorrespondente (parttime) Telefoon 015-2410000
Monique Franken Email: monique@buronomden.nl
Administratief medewerkster