Medewerkers Buro Nomden

Financieel adviseurs

Frank van Spaandonck
Senior-adviseur
Email frank@buronomden.nl
Telefoon 015-2121648

Team Particulieren           Email particulieren@buronomden.nl
Telefoon 015-2410002

Jacqueline Kik
Relatiebeheerder particulieren (parttime)
Email jacqueline@buronomden.nl
Telefoon 015-2410002
René Lindhout
Relatiebeheerder particulieren
Email rene@buronomden.nl
Telefoon 015-2410002

Team Zakelijk*                  Email zakelijk@buronomden.nl
Telefoon 015-2410003

Ronald van Es
Relatiebeheerder zakelijk/Chef du bureau
Email ronald@buronomden.nl
Telefoon 015-2410009
Audrey Briggeman
Relatiebeheerder zakelijk (parttime)
Email audrey@buronomden.nl
Telefoon 015-2410004
Celestina Frasca
Relatiebeheerder zakelijk (parttime)
Email celestina@buronomden.nl
Telefoon 015-2410007

* = Team Zakelijk: bedrijven, ZZP-ers, instellingen en ondernemers in privé

Team HLFD**                     Email hlfd@buronomden.nl
Telefoon 015-2410005

Cindy van Rijswijk
Relatiebeheerder hypotheken/leven(parttime)
Email cindy@buronomden.nl
Telefoon 015-2410008

** = Team HLFD: hypotheken, leven, financiële diensten

Algemeen & Schade         Email info@buronomden.nl

Yolande van den Blink
Schadecorrespondente (parttime)
Email yolande@buronomden.nl
Telefoon 015-2410000
Monique Franken
Administratief medewerkster (parttime***)
Email monique@buronomden.nl

***=Monique Franken werkt fulltime, maar is langdurig afwezig geweest. Zij werkt op dit moment enkele uren per week en is nog niet telefonisch bereikbaar.