Ons team staat voor u klaar.

Vind hier de contactgegevens voor de afdeling waar u naar op zoek bent.

Voor noodgevallen zijn wij ook buiten kantooruren bereikbaar via het volgende telefoonnummer:
015-2121648 (volg menu om met juiste persoon in gesprek te komen).

Financieel adviseurs

Frank van Spaandonck – Directeur
frank@buronomden.nl

Ronald van Es – Directeur
ronald@buronomden.nl

Team Particulieren

particulieren@buronomden.nl
015-2410002

Jacqueline Kik – Relatiebeheerder particulieren
jacqueline@buronomden.nl

René Lindhout – Relatiebeheerder particulieren
rene@buronomden.nl

Team Zakelijk*

zakelijk@buronomden.nl
015-2410003

Audrey Briggeman – Relatiebeheerder zakelijk
audrey@buronomden.nl

Celestina Frasca – Relatiebeheerder zakelijk
celestina@buronomden.nl

Jannie Hooimeijer – Relatiebeheerder zakelijk
jannie@buronomden.nl

Angelique Vijverberg – Relatiebeheerder zakelijk
Angelique@buronomden.nl

* = Team Zakelijk: bedrijven, ZZP-ers, instellingen en ondernemers in privé

Team Algemeen en Schade

info@buronomden.nl
Telefoon 015 – 2121648

Yolande van den Blink – Schadecorrespondente
yolande@buronomden.nl

Monique Franken – Administratief medewerkster
monique@buronomden.nl

Team Hypotheken, levensverzekeringen en Financiële diensten

hlfd@buronomden.nl
015-2410005

Cindy van Rijswijk – Relatiebeheerder hypotheken/leven
cindy@buronomden.nl

Miranda Brouwer – Relatiebeheerder hypotheken/leven
miranda@buronomden.nl